Poletna muzejska noč

 Poletna muzejska noč

Novo mesto, 13. junij 2018 – NTK Krka Novo mesto je eden tistih športnih klubov, ki podpirajo tudi delovanje na področju kulture. Tako se bomo letos udeležili tradicionalne vseslovenske kulturne akcije Poletna muzejska noč.

Namen Poletne muzejske noči je predstaviti javnosti muzeje, galerije in druge institucije, ki hranijo, ohranjajo in predstavljajo kulturno dediščino v Sloveniji. Vsi slovenski muzeji bodo v soboto, 16. junija 2018, odprti do polnoči. Tudi novomeški Dolenjski muzej, ki za ta dan pripravlja pester program. Vanj smo vključeni tudi mi. Pod geslom Zdrav duh v Novem metu (na Muzejskih vrtovih) bomo predstavili del svoje dejavnosti.

Akcija je tokrat namenjena otrokom, družinam, pa tudi odraslim. Začela se bo ob 18.00 in trajala do 21.00. Na dogodek, kjer bodo aktivno sodelovali nekateri naši člani, so vabljeni vsi iz NTK Krka. Tudi na ta način bomo dostojno počastili 70-letnico našega kluba!

krka generalni sponzor w1

Video

Septabene

Septabene