Krkašema Jorgiču in Hribarju priznanje OKS

 Krkašema Jorgiču in Hribarju priznanje OKS

Novo mesto, Ljubljana, 31. oktober 2019 – Krompirjeve počitnice so se znova izkazale za potrebno akcijo NTK Krka Novo mesto. Očitno gre kar za tradicionalno promocijo namiznega tenisa, ki si jo je vodstvo NTK Krka zapisalo v obvezni delovni program. Letošnje leto sicer namiznoteniške krompirjeve počitnice niso bile tako odmevne kot poprej. Dušan Pezelj-Dule, ki je letos vodil tridnevno akcijo ob asistenci Mance Fajmut, je poudaril:

»V glavnem so bili v dvorani v Drgančevju vse tri dni prisotni naši člani in pridno trenirali. Razveselil pa sem se novih otrok iz osnovnih šol iz Otočca, Škocjana, Šmarjete in Drske. Predvidevam, da bomo tako dobili nove mlade, ki bodo redno trenirali, kar je tudi osnovni namen akcije. Je pa bilo krompirjevo igranje priložnost, da sem najmlajše seznanil, da so 23. oktobra 2019 na Olimpijskem komiteju Slovenije podeljevali pomembna priznanja. Med dobitniki so bili kar štirje iz namiznega tenisa. Naša člana Darko Jorgić (odsoten zaradi obveznosti v klubu) in Peter Hribar sta dobila priznanje za zlato medaljo v dvojicah na EP do 21 let, Luka Trtnik za dve srebrni medalji na 5. Evropskih para igrah mladih, našemu prijatelju, sodniku Matiji Krncu, pa so podelili Častno listino OKS-ZŠZ za življenjsko delo v športu. Vsem iskrene čestitke!«

 

I feel slovenia logo 290x145

krka generalni sponzor w1

Video

ifeelsLOVEnia

Odkrivam zeleno Slovenijo

Septabene

Septabene