2. MRNTZ

2. MRNTZ

Novo mesto, 17. 11. 2019 – Danes je v dolenjski metropoli potekal 2. MRNTZ turnir, ki se ga je udeležila tudi ekipa mladih iz NTK Krka Novo mesto pod vodstvom trenerke Mance Fajmut in Dušana Pezlja. Zelo uspešno, saj so krkaši osvojili kar 7 medalj.

Pri fantih (8.-9. razred) je prvo mesto osvojil Benjamin Bećirević, med osmerico se je uvrstil Matic Vertuš. Pri dečkih v kategoriji 6.-7. razred je srebrno medaljo osvojil Janez Jedlovčnik, med osmerico se je uvrstil Žiga Vidmar.

Pri fantih, kategorija 5. razred, je bronasto medaljo osvojil Amadej Rešetič.

Igralci, ki še niso dopolnili desetega leta, so se pomerili v prijateljskih igrah, kjer je vse igralce premagal nadarjeni in obetavni Žan Vidmar.

Med dijaki je nastopil Alen Bećirević, pri dekletih (8.-9. razred) je do prve medalje prišla Ana Blatnik, ki je osvojila 3. mesto. Tija Kastelic (6.-7.) je osvojila 2., Zara Judež pa 3.mesto.

Kot zanimivost zapišimo, da so imeli krkaši obilo podpore s tribun.

I feel slovenia logo 290x145